Apie mus!

Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas, patirtį ir technologijas, stengiamės, kad atlikti darbai atitiktų Jūsų norus ir pageidavimus.

UAB „Firidas“ yra inovatyvi įmonė, kuri orientuoja savo veiklą į rinkos nišų paieškas. Įmonė savo ateitį sieja su naujų produktų sukūrimu, ekologiška gamyba bei naujausių technologijų panaudojimu gamyboje. Tai leidžia įmonei tapti ne tik išskirtine visoje Lietuvoje, bet ir konkuruoti užsienio rinkose, kuriose inovaciniai technologiniai procesai bei gamybos ekologiškumas yra labai vertinami.

 Misija – siūlyti užsakovams kūrybiškus, išradingus dizaino, leidybos ir spaudos darbus, atsakyti už atliktų darbų kokybę ir garantuoti, kad užsakymas atliekamas pasitelkus pažangiausius įmonės išteklius.

Vizija – būti modernia ir inovatyvia įmone, siūlančia originalius ir kūrybiškus darbus. Elektroninis_sertifikatas_CrefoCertSTABILUS_LT_UAB_FiridasISO_9001